Mitutoyo Corporation zawiera umowę licencyjną dotyczącą marki własnej z Marposs S.p.A.

Liderzy w dziedzinie precyzyjnych pomiarów, Mitutoyo Corp. i Marposs S.p.A. deklarują wzajemnie korzystną współpracę, opartą na handlowych i technicznych możliwościach każdej firmy.

Neuss, kwiecień 2021. Mitutoyo Corp. ma przyjemność ogłosić zawarcie umowy licencyjnej na markę własną z Marposs S.p.A. i przygotowuje się do wprowadzenia nowych optycznych rozwiązań pomiarowych na rynku światowym w drugiej połowie 2021 roku.

„Zawsze patrząc w przyszłość, Mitutoyo stara się pomagać w poprawie jakości życia w każdy możliwy sposób poprzez sektor metrologii przemysłowej. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy współpracować z firmą o podobnych poglądach, taką jak Marposs, aby pomóc spełnić to marzenie”- oświadczył Yoshiaki Numata, prezes Mitutoyo Corporation.

„Jestem naprawdę podekscytowany tą umową, która daje firmie Marposs możliwość skorzystania z sieci sprzedaży Mitutoyo na całym świecie i zwiększenia naszych możliwości dotarcia do większej liczby klientów na strategicznych rynkach” - skomentował Stefano Possati, prezes Marposs Group.

Ponieważ zarówno Mitutoyo, jak i Marposs od wielu lat są liderami w dziedzinie metrologii przemysłowej, obie firmy szanują wzajemne przywiązanie do jakości wykonania wszystkich swoich linii produktów. Umowa ta przyniesie korzyści nie tylko obu firmom, ale całemu przemysłowi wytwórczemu.

 mitutoyo_marposs.jpg

Informacje o Marposs S.p.A.

Rozwiązania firmy Marposs obejmują swoim zakresem urządzenia do precyzyjnych pomiarów elementów mechanicznych przed, w trakcie i po procesie produkcyjnym, kontroli procesu i stanu obrabiarek, testów szczelności dla wszystkich sektorów przemysłu oraz automatyczne linie montażowe i kontrolne. Marposs jest głównym dostawcą czołowych producentów motoryzacyjnych, zarówno w sektorze spalinowym, jak i pojazdów elektrycznych, a także w sektorze lotniczym, biomedycznym, elektroniki użytkowej i szkła. Grupa zatrudnia obecnie ponad 3500 pracowników na całym świecie i posiada ponad 80  biur w 25 krajach.

Aby uzyskać więcej informacji o Marposs, odwiedź https://www.marposs.com/eng/