Szkolenia

Przyszłość naszej branży zależy od przygotowania się dziś na potrzeby jutra.

Mitutoyo realizuje ten cel oferując szeroki zakres szkoleń prowadzonych przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów. Każdy kurs opiera się na wieloletnim doświadczeniu w świadczeniu pomocy, doradztwa i szkoleń w dziedzinie metrologii wymiarowej dla przemysłu produkcyjnego. Nasze zaangażowanie na rzecz podnoszenia standardów w edukacji metrologicznej obejmuje zarówno kursy podstaw precyzyjnego pomiaru, jak i najbardziej zaawansowane dziedziny metrologii oraz najnowocześniejsze, skomplikowane produkty. Oferujemy szkolenia spełniające wszystkie potrzeby, od mikrometrów po maszyny współrzędnościowe. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego, zorganizujemy je.

Dzięki dostępności pełnego asortymentu najnowocześniejszych urządzeń w każdym ośrodku szkoleniowym, wszystkie kursy zapewniają uczestnikom zarówno zdobycie wiedzy teoretycznej, jak i bogatych umiejętności praktycznych. Mitutoyo szczyci się swoimi zasobami i doświadczeniem w zakresie szkoleń metrologicznych. Nasz Główny Instytut Metrologii w Coventry mieści dwa odrębne centra szkoleniowe wyposażone w sprzęt AV dla uzupełnienia szkoleń praktycznych.

Kursy odbywają się w 4 największych ośrodkach szkoleniowych w Coventry, Andover, Halifax i East Kilbride. Ponadto oferujemy zorganizowanie szkolenia w zakładzie klienta.

Uczestnicy szkoleń metrologicznych Mitutoyo mogą otrzymać Certyfikat potwierdzający osiągnięte wyniki, co stanowi bardzo wartościowe uznanie osiągnięć z korzyścią zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika.

Darmowe materiały edukacyjne!

Przeznaczone do wykorzystania w szkole, w pracy i w laboratorium zestawy edukacyjne Mitutoyo zawierają szeroki zakres materiałów stworzonych jako skuteczna pomoc w nauczaniu teorii i praktyki metrologii przemysłowej.

Zamów materiały edukacyjne

Kurs metrologiczny

Jeśli chcesz zarezerwować kurs metrologii,
potrzebujesz więcej informacji lub chcesz zapytać o dostępność kursu,
prosimy o kontakt telefoniczny.

Skontaktuj się z nami

Bądź w kontakcie!

Aby uzyskać wsparcie, złożyć zamówienie lub zadać pytanie, zadzwoń:

Tel.: 071/354-83-50 
Fax: 071/354-83-55 

e-mail: mitutoyo@mitutoyo.pl 
poniedziałek - piątek, g. 8:00 - 16:00

ZAPRASZAMY!