Doradztwo i Serwis

Jakiekolwiek wyzwania związane z zastosowaniem produktów, Mitutoyo gwarantuje wsparcie od początku do końca.

Mitutoyo jest nie tylko producentem najwyższej jakości urządzeń pomiarowych, lecz oferuje także wykwalifikowany serwis i wsparcie przez cały okres użytkowania produktów oraz szeroką gamę usług, dzięki którym Twoi pracownicy wykorzystają inwestycję w optymalny sposób. Oprócz podstawowych usług w zakresie kalibracji i naprawy Mitutoyo oferuje szkolenia z obsługi produktów i metrologii oraz wsparcie informatyczne dla zaawansowanego oprogramowania, stosowanego w technologii pomiarowej. Możemy zaprojektować, skonstruować, przetestować i dostarczyć urządzenia pomiarowe na zamówienie, a jeśli to korzystne, wykonać kluczowe pomiary w Państwa zakładzie jako podwykonawca.

 • Szkolenia

  Mitutoyo oferuje szeroki wachlarz szkoleń metrologicznych prowadzonych przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów. Każdy kurs opiera się na wieloletnim doświadczeniu w pomocy technicznej, doradztwie i szkoleniu.

  View page
 • Pomiary na zlecenie

  Zamówienie pomiarów na zasadzie podwykonawstwa gwarantuje wybór najlepszych metod pod względem kosztu i skuteczności w wypełnieniu celów jakościowych wymaganych przez zleceniodawcę.

  View page
 • Wsparcie IT

  Zawsze można polegać na wsparciu Mitutoyo: przez telefon, w placówkach oraz za pomocą interfejsu pomocy zdalnej, który umożliwia naszym ekspertom przejęcie kontroli nad urządzeniem przez internet.

  View page
 • Technologia pomiarów

  Dział technologii pomiarów Mitutoyo oferuje usługi specjalistyczne w celu zaspokajania rosnących potrzeb w zakresie niestandardowych rozwiązań pomiarowych.

  View page
 • Smart Factory Solutions

  Połącz z Mitutoyo. IoT z metrologią zmieni Twój biznes.

  View page

Bądź w kontakcie!

Aby uzyskać wsparcie, złożyć zamówienie lub zadać pytanie, zadzwoń:

Tel.: 071/354-83-50 
Fax: 071/354-83-55 

e-mail: mitutoyo@mitutoyo.pl 
poniedziałek - piątek, g. 8:00 - 16:00

ZAPRASZAMY!

Dystrybutorzy

Zapraszamy do kontaktu z naszymi autoryzowanymi dystrybutorami na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Zobacz dane kontaktowe

Plakaty edukacyjne

Dzięki tablicom informacyjnym można w każdej chwili sprawdzić praktyczne informacje dotyczące najczęściej używanych narzędzi pomiarowych. Wszystkie, wydrukowane w pełnym kolorze plakaty są formatu A1.

Zamów materiały edukacyjne