Mitutoyo Corporation

Wyraźne zaangażowanie w dostarczanie produktów o najlepszej jakości i wartości, dostępnych dla wszystkich klientów, spowodowało rozwój Mitutoyo – od skromnych początków w 1934 r. do obecnej pozycji najlepszego dostawcy sprzętu metrologicznego na świecie.

Prowadzimy działalność badawczo-rozwojową, produkcyjną i dystrybucyjną w ponad 100 krajach. Tylko w Japonii Mitutoyo prowadzi dwa ośrodki badawczo-rozwojowe, 10 zakładów produkcyjnych, dwa instytuty metrologiczne, pięć laboratoriów kalibracji, siedem centrów obsługi i siedem centrów kompetencyjnych „M3", nie licząc centrali i biur sprzedaży znajdujących się w Kawasaki.

Grupa Mitutoyo jest obecna w prawie 40 krajach, w których utrzymuje ponad 80 oddziałów i sieci dystrybucji, 65 centrów kompetencyjnych „M3", 17 zakładów produkcyjnych, sześć laboratoriów badawczo-rozwojowych, 12 instytutów metrologicznych i 20 laboratoriów kalibracji. Ponadto Mitutoyo współpracuje z przedstawicielami w około 60 innych krajach.

Dzięki globalnej sieci obsługi klienci, gdziekolwiek się znajdują, korzystają z lokalnego serwisu, globalnego doradztwa i zaplecza logistycznego, które pozwalają utrzymywać niezbędne urządzenia pomiarowe gotowe do skutecznego działania, co z kolei ogranicza czas przestojów i przekłada się na wymierne zyski. Jest to szczególnie ważne dla klientów międzynarodowych, którzy wymagają wsparcia dla swoich partnerów i dostawców w innych krajach na takim samym poziomie, na jakim sami je od Mitutoyo otrzymują.

 

ceo.jpg

Kontynuujemy tradycję zaufanej marki

"Na początku chcę podziękować Wam z całego serca za używanie produktów Mitutoyo. Firma Mitutoyo od jej początków w 1934 r. oferuje na rynkach całego świata narzędzia pomiarowe – mikrometry, suwmiarki oraz systemy do pomiaru współrzędnych i kształtów, jak również optyczne przyrządy pomiarowe, pod hasłem „najpierw jakość". Oferowane produkty są od tamtego czasu poszukiwane i używane przez klientów na całym świecie.

Dzięki Twojemu wsparciu jesteśmy rozpoznawalni jako wiodąca marka światowa oraz jako producent szerokiej gamy precyzyjnych urządzeń pomiarowych. W XXI wieku, w którym oczekuje się wielkich innowacji technologicznych, np. w dziedzinie nanotechnologii, Mitutoyo będzie nadal zajmować pozycję światowego lidera w niestrudzonym dążeniu do oferowania najlepszych technologii, odpowiadających zmiennym potrzebom przemysłu – i to nie tylko w zakresie narzędzi pomiarowych ale również związanych z nimi technologii. Będziemy wdzięczni za wszelkie wskazówki i wsparcie w dążeniu do tych celów."

Prezes MItutoyo Corporation - Toru Nakagawa

Bądź w kontakcie!

Aby uzyskać wsparcie, złożyć zamówienie lub zadać pytanie, zadzwoń:

Tel.: 071/354-83-50 
Fax: 071/354-83-55 

e-mail: mitutoyo@mitutoyo.pl 
poniedziałek - piątek, g. 8:00 - 16:00

ZAPRASZAMY!

Dystrybutorzy

Zapraszamy do kontaktu z naszymi autoryzowanymi dystrybutorami na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Zobacz dane kontaktowe