Edukacja

Przeznaczone do wykorzystania w szkole, w pracy i w laboratorium zestawy edukacyjne Mitutoyo zawierają szeroki zakres materiałów stworzonych jako skuteczna pomoc w nauczaniu teorii i praktyki metrologii przemysłowej.

Wśród zachęcających do pogłębiania wiedzy w dziedzinie nowoczesnej metrologii, wzbogaconych kolorowymi zdjęciami i ilustracjami materiałów edukacyjnych Mitutoyo znajdują się zarówno podręczne tablice ścienne jak i zaawansowane podręczniki przeznaczone do pomocy w bezpiecznym i efektywnym wykorzystaniu urządzeń pomiarowych oraz dające podstawową wiedzę o ich zastosowaniach. Wszystkie materiały dostępne są w języku polskim.

79a159aa5a8d84ef0c38066d05e54b7d_f2859.jpg

Plakaty edukacyjne

Dzięki tablicom informacyjnym można w każdej chwili sprawdzić praktyczne informacje dotyczące najczęściej używanych narzędzi pomiarowych. Wszystkie, wydrukowane w pełnym kolorze plakaty są formatu A1.

Podgląd wersji elektronicznej

98f130361d40bc5c3dd25b4556294c37_f2860.jpeg

Kompendium metrologii

Ten 46-stronicowy materiał w formacie A4 przedstawia w skrócie budowę i zastosowania wielu narzędzi pomiarowych używanych w branży. Zawiera, ponadto, przydatny słowniczek często stosowanych terminów technicznych, w tym testowania okrągłości i SPC.

Podgląd wersji elektronicznej

Maly_poradnik_inzyniera.jpeg

Mały poradnik inżyniera

Kolorowy, kieszonkowy poradnik inżyniera zawiera informacje dotyczące m.in. skal twardości, względnej wielkości mikrona, tolerancji i zastosowania płytek wzorcowych.

Podgląd wersji elektronicznej

Chcesz otrzymać wydrukowane materiały edukacyjne?

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego, zaznacz, którymi materiałami jesteś zainteresowany i kliknij "Wyślij".*

Kod captcha

*Wysłanie powyższego formularza kontaktowego jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Mitutoyo Polska zawartych w nim danych osobowych w celu niezbędnym do realizacji zamowienia materiałów edukacyjnych.