Technologia pomiarów

Rozwiązania pomiarowe – zaspokajanie potrzeb przemysłu.

Dział technologii pomiarów Mitutoyo oferuje specjalistyczne usługi w odpowiedzi na rosnący popyt na urządzenia pomiarowe produkowane na zamówienie dla kontroli jakości w firmach produkcyjnych. Oferujemy także pomoc przy wszelkich wyzwaniach związanych z pomiarami, od najprostszych przyrządów do w pełni zautomatyzowanych systemów.

Doświadczenie.

Dział technologii pomiarów Mitutoyo łączy unikalną wiedzę zdobytą przez lidera technologii pomiarowej, której odzwierciedleniem jest najszerszy asortyment produktów pomiarowych na świecie, z doświadczeniem w obróbce materiałów i projektowaniu systemów kontrolnych w wielu gałęziach przemysłu. Możemy skonstruować na zamówienie urządzenie metrologiczne do praktycznie wszyskich zastosowań, w każdej branży. Zatrudniając specjalistów w wielu dziedzinach technicznych, zaangażowanych w spełnianie Państwa potrzeb, jesteśmy Państwa najlepszym partnerem.

Zwycięska kombinacja.

Unikalne połączenie niezrównanej wiedzy poparte doświadczeniem i praktyką producenta najlepszych urządzeń sprawia, że Państwa korzyścią jest wyższa skuteczność i produktywność. Oferujemy kompletną gamę urządzeń i usług spełniających wszelkie wymagania, m.in.:

Wszelkie pomiary przestrzenne, w tym standardowe systemy pomiarowe i urządzenia konstruowane na zamówienie.

  • Przyrządy testowe–moment obrotowy, siła i wykończenie powierzchni.
  • Indywidualne przyrządy jako produkty autonomiczne lub specjalne urządzenia zaprojektowane dla istniejących produktów Mitutoyo.
  • Automatyczne urządzenia pomiarowe.
  • Wszelkie typy kontroli wymiarowej i czujników.
  • Oprogramowanie dla urządzeń.
  • Czynimy niemożliwe możliwym.

Łącząc specjalistyczne programowanie CAD oraz lata doświadczenia z największą wiedzą techniczną, Dział technologii pomiarowej dostarcza swoje usługi dla wielu zróżnicowanych gałęzi przemysłu i zastosowań. Każde zadanie pomiarowe zostanie rozważone, a żadne zastosowanie nie jest niemożliwe.

Darmowe materiały edukacyjne!

Przeznaczone do wykorzystania w szkole, w pracy i w laboratorium zestawy edukacyjne Mitutoyo zawierają szeroki zakres materiałów stworzonych jako skuteczna pomoc w nauczaniu teorii i praktyki metrologii przemysłowej.

Zamów materiały edukacyjne

Kurs metrologiczny

Jeśli chcesz zarezerwować kurs metrologii,
potrzebujesz więcej informacji lub chcesz zapytać o dostępność kursu,
prosimy o kontakt telefoniczny.

Skontaktuj się z nami

Bądź w kontakcie!

Aby uzyskać wsparcie, złożyć zamówienie lub zadać pytanie, zadzwoń:

Tel.: 071/354-83-50 
Fax: 071/354-83-55 

e-mail: mitutoyo@mitutoyo.pl 
poniedziałek - piątek, g. 8:00 - 16:00

ZAPRASZAMY!