Mitutoyo Polska

Działając na polskim rynku od 2002 roku, Mitutoyo Polska oferuje najnowocześniejsze urządzenia pomiarowe i rozwiązania metrologiczne.

Współrzędnościowe maszyny pomiarowe Mitutoyo są efektem ciągłego procesu doskonalenia technologii pomiarowych i udanego wdrożenia ich w licznych aplikacjach. Ta baza doświadczeń powstaje dzięki udanej współpracy z użytkownikami urządzeń Mitutoyo i specjalistami w wielu dziedzinach.

Dlatego dziś oferujemy naszym klientom urządzenia pomiarowe, które określają najwyższe standardy w metrologii, ergonomii, wydajności i zarządzaniu jakością, takie jak:  współrzędnościowe maszyny pomiarowe, systemy obróbki obrazu, urządzenia do pomiaru parametrów kształtu, urządzenia do pomiaru odchyłek okrągłości, optyczne przyrządy pomiarowe, mikrometry laserowe, przyrządy do badań twardości i drgań, a także ręczne przyrządy pomiarowe.

Wykorzystując zdobytą wiedzę i wieloletnie doświadczenie staramy się odpowiedzieć na każde pytanie zadane przez naszych obecnych, a także przyszłych klientów. Zapraszamy do współpracy.

Dyrektor Zarządzający
Jakub Ruszkowski

Bądź w kontakcie!

Aby uzyskać wsparcie, złożyć zamówienie lub zadać pytanie, zadzwoń:

Tel.: 071/354-83-50 
Fax: 071/354-83-55 

e-mail: mitutoyo@mitutoyo.pl 
poniedziałek - piątek, g. 8:00 - 16:00

ZAPRASZAMY!

Dystrybutorzy

Zapraszamy do kontaktu z naszymi autoryzowanymi dystrybutorami na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Zobacz dane kontaktowe