Światowy lider w dziedzinie metrologii

Mitutoyo jest wiodącym na świecie producentem precyzyjnych urządzeń pomiarowych, oferującym bogaty asortyment produktów: od mikrometrów suwmiarek i czujników zegarowych po twardościomierze, wizyjne systemy pomiarowe i współrzędnościowe maszyny pomiarowe 3D. Posiada biura sprzedaży w ponad 40 krajach, których uzupełnieniem są punkty obsługi posprzedażnej w ponad 100 krajach.

W Polsce Mitutoyo nie tylko zapewnia najwyższej jakości produkty dla przemysłu, ale również oferuje szkolenia dla klientów dotyczące konkretnych urządzeń i ogólne szkolenia metrologiczne dla firm, które chcą podnieść kompetencje swoich pracowników. Usługi serwisowe obejmują doradztwo techniczne w zakresie konkretnych zastosowań produktów firmy oraz urządzenia na indywidualne zamówienie do wymagających zastosowań pomiarowych i linii zautomatyzowanych.

Uprzejmie informujemy, iż Mitutoyo Polska nie prowadzi bezpośredniej sprzedaży drobnych narzędzi pomiarowych takich jak suwmiarki, mikrometry, czujniki itp. W sprawie napraw, kalibracji oraz ofert dla takich narzędzi, prosimy o kontakt z naszymi dystrybutorami w zakładce: Autoryzowani dystrybutorzy.

Nowy adres siedziby firmy Mitutoyo

Uprzejmie informujemy, że nowy adres siedziby Mitutoyo Polska to 54-610 Wrocław, ul. Graniczna 8A.

Autoryzowani dystrybutorzy

Zapraszamy do kontaktu z naszymi autoryzowanymi dystrybutorami na terenie całego kraju i poza jego granicami.

DANE KONTAKTOWE

Bądź w kontakcie!

Aby uzyskać wsparcie, złożyć zamówienie lub zadać pytanie, zadzwoń:

Tel.: 071/354-83-50 
Fax: 071/354-83-55 

e-mail: mitutoyo@mitutoyo.pl 
poniedziałek - piątek, g. 8:00 - 16:00

ZAPRASZAMY!