Wysoce zaawansowana bezkontaktowa technologia pomiarowa

QUICK VISION Pro, nasza rodzina wizyjnych maszyn pomiarowych CNC.

Wydajność optyczna naszych obiektywów zastosowanych w maszynach QUICK VISION Pro jest tak wysoka, że mikrofotografowie na całym świecie używają ich do pokazania nawet najmniejszych elementów - szczegółowych, wyraźnych i ostrych.

Urządzenia te mają szerokie spektrum wykorzystania w przemyśle, jednak są trzy branże, które najbardziej korzystają z tej serii:

Medyczna

Dzięki powiększeniu do 4300x, różnym rodzajom automatycznego ogniskowania oraz funkcji wykrywania krawędzi w wysokiej rozdzielczości QUICK VISION Pro pozwala na bezdotykowy pomiar o wysokiej dokładności najdelikatniejszych detali.

Motoryzacyjna

Maszyna QUICK VISION Pro jest idealnym rozwiązaniem do stosowania w procesach produkcyjnych. Na przykład przy wstępnym montażu pakietów rdzenia silnika, cienkich i trudno dostępnych do pomiaru lub przegród do ogniw paliwowych, czyli detali z bardzo drobnymi nierównościami powierzchni, wymagającymi precyzyjnego pomiaru.

Półprzewodników

Maszyna QUICK VISION Pro synchronizuje działanie jednostki głównej ze światłem stroboskopowym kamery pomiarowej, zapewniając przyspieszony pomiar i zwiększoną wydajność produkcji układów scalonych. Stolik porusza się bez zatrzymywania, podczas gdy system mierzy wiele elementów w celu sprawdzenia błędów wymiarowych lub obecności obcych substancji, co może znacznie skrócić czas cyklu.

Odpowiednia do pomiaru informacji o pozycji w procesie RDL dla pakietu półprzewodnikowego FO-PLP.

Bez względu na branżę seria Quick Vision Pro poprawia wydajność!

Dowiedz się więcej
Wysoce zaawansowana bezkontaktowa technologia pomiarowa

Kolorowe oświetlenie LEDMitutoyo_011_CMYK_new.png

Najczęściej stosowanym standardem w całej branży jest białe oświetlenie LED. Quick Vision Pro może być opcjonalnie wyposażone w kolorowe oświetlenie pierścieniowe LED. Kolorowe oświetlenie LED pomaga podkreślić kontrast krawędzi przez zmianę barwy emitowanego światła. 

Funkcja wyświetlania obrazu pseudokolorowego generuje obraz z wysoką wiernością odwzorowujący kolory z każdego z obrazów usyskanych przez oświetlenie RGB. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat tej funkcji zachęcamy odwiedzić tę stronę.

2I6A6916-R_new.png2I6A6916-G_new.png2I6A6916-B_new.png2I6A6916-RGB_new.png

 

 

Mitutoyo_020_new.pngMitutoyo_021_new.pngMitutoyo_022_new.pngMitutoyo_019_new.png

 

 

Block_Red_new.pngBlock_Green_new.pngBlock_Blue_new.pngblock_M_new.png

Skontaktuj się z nami!

 

Główne funkcje Quick Vision

  • Ruch kamery i światło stroboskopowe są zsynchronizowane, aby wykonywać ciągłę pomiary wizyjne bez zatrzymywania stolika. Umożliwia to wykorzystanie funkcji STREAM do radykalnego skrócenia czasu pomiaru.

  • Wyposażony standardowo w nową funkcję StrobeSnap, zwiększa szybkość pomiaru. Funkcja StrobeSnap umożliwia szybkie wykrywanie krawędzi podczas ruchu, co skraca czas pomiaru o 45% w porównaniu do urządzeń z naszej poprzedniej generacji D.

  • Automatyczne ustawianie ostrości ze śledzeniem (TAF) zapewnia szybki pomiar krawędzi. Laser umożliwia szybkie śledzenie zmian wysokości mierzonego elementu w osi Z. W połączeniu ze StrobeSnap lub STREAM znacznie zwiększa efektywność działania, co skutkuje dużym wzrostem przepustowości pomiarów.

*Aby uzyskać więcej informacji na temat specyfikacji wszystkich modeli z serii QVPro, zachęcamy do odwiedzenia strony sklepu internetowego.

 

Zdobądź STREAM dziś!

Kod captcha

Ważne:

Ta funkcja wymaga do działania maszyny Quick Vision Pro. Aby móc dalej korzystać z funkcji STREAM po zakończeniu 6-miesięcznego okresu próbnego, konieczny jest zakup tej funkcji Quick Vision Pro.

Zamawiając funkcję Mitutoyo Stream na bezpłatny okres próbny, wyrażasz zgodę na to, że autoryzowany przedstawiciel Mitutoyo Europe skontaktuje się z Tobą za pośrednictwem poczty e-mail w celu dostarczenia klucza do odblokowania funkcji w Twoim oprogramowaniu. Wymaga to kompletności i poprawności Twoich danych kontaktowych, w szczególności adresu e-mail i numeru telefonu.

QV-P Promo 2022 Key-Visual Kopie.jpg

Quick Vision Pro Film

Zobacz, jak działa to dobrze zaprojektowane urządzenie, które zapewnia bardzo dokładne pomiary i autofokus. Quick Vision Pro nigdy nie przestaje się rozwijać!

Obejrzyj film

mtu_05_PK_ver0.jpg

Zamów QV-PRO dziś!

Przejrzyj nasze wizyjne systemy pomiarowe i sprawdź naszą serię QUICK VISION Pro, aby znaleźć ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj na dowolnym urządzeniu mobilnym lub stacjonarnym.

Zamów dziś

prpl1551-title-page.jpg

Broszura Quick Vision Pro

Sprawdź wszystkie szczegółowe informacje o Quick Vision Pro, których potrzebujesz.

Obejrzyj broszurę