Co nowego w środku?

Dzięki specjalistycznym modułom rozszerzeń, MCOSMOS może skoncentrować się na bardzo specyficznych wymaganiach pomiarowych Twojej firmy. Dzięki oprogramowaniu Mitutoyo jesteś najlepiej przygotowany do każdego wyzwania związanego z pomiarami współrzędnych 3D, zarówno teraz, jak i w przyszłości, z maksymalną elastycznością.

MCOSMOS to inteligentna platforma oprogramowania firmy Mitutoyo, wyznaczająca międzynarodowe standardy zaawansowanych pomiarów współrzędnych 3D.

Dzięki MCOSMOS Twoje współrzędnościowe maszyny pomiarowe stają się wydajnymi centrami informacyjnymi - potęgami projektowania, produkcji i kontroli jakości. Uproszczone pomiary oraz dostępne i wiarygodne dane są na wyciągnięcie ręki podczas całego procesu produkcyjnego.

CAT1000_on-screen-simulation_1pl.jpg

GEOPAK-topo-pl.jpg

Partmanager-pl.jpg

GUI-pl.jpg

 

Ulepsz swoją CMM

MCOSMOS pomaga błyskawicznie, prosto i bezpiecznie wykonywać wszystkie zadania pomiarowe i testowe. MCOSMOS z łatwością obsługuje duże ilości danych, udostępniając je we wszystkich sieciowych etapach łańcucha produkcyjnego.

Usprawnia to proces pomiarowy, optymalizuje przepływ informacji i minimalizuje niezgodności. Rezultatem jest zwiększona wydajność całego procesu produkcyjnego przy znacznie obniżonych kosztach. Dzięki specjalistycznym modułom rozszerzeń, MCOSMOS może skoncentrować się na bardzo specyficznych wymaganiach pomiarowych Twojej firmy.

Dzięki oprogramowaniu Mitutoyo jesteś najlepiej przygotowany do każdego wyzwania związanego z pomiarami współrzędnych 3D, zarówno teraz, jak i w przyszłości, z maksymalną elastycznością.

 

 

MCOSMOS 5

Wykorzystaj w pełni swoje pomiary dzięki nowemu MCOSMOS 5.

Szczegóły w ulotce!

Download PDF (4 355,78 KB)