60 dniowy bezpłatny okres próbny oprogramowania Mitutoyo do generowania programów pomiarowych pozwala na:

  • Programowanie i edycję programów pomiarowych online i offline za pomocą MCOSMOS-3
  • Programowanie offline na danych z plików 3D CAD za pomocą MiCAT-Planner.

MiCAT Planner

Jedyny sposób aby zaoszczędzić czas i osiągnąć gwarantowane wyniki. Niezależnie od tego jakie są Twoje zadania pomiarowe, MiCAT Planner zapewnia wiele korzyści przy programowaniu opartym na plikach CAD.

Wirtualna maszyna
Program pobiera stan rzeczywisty CMM łącznie z wszystkimi magazynkami i sondami dołączonymi do maszyny, aby wybrać najlepszą możliwą konfigurację w oparciu o indywidualnie ustalone reguły pomiarowe.

Automatyczne generowanie programów pomiarowych 
Podczas importu modelu CAD zawierającego dane PMI, wszystkie wymagane elementy i parametry do pomiarów są natychmiast wyświetlane.

Optymalizacja czasu cyklu pomiarowego
Oprogramowanie MiCAT tworzy najpierw ścieżkę pomiarową w oparciu o listę elementów, a następnie optymalizuje ją, tak aby uniknąć niepotrzebnych ruchów lub wymian sondy pomiarowej.

Użycie oprogramowania MiCAT Planner oznacza oszczędność czasu poświęconego na tworzenie programów pomiarowych dla współrzędnościowych maszyn pomiarowych i tym samym zmniejszenie kosztów.

MiCAT Planner

MCOSMOS-3

Najlepszy pakiet do obsługi współrzędnościowych maszyn pomiarowych 3D CNC

Organizuj - Wykonaj - Oblicz - Raportuj
Z rozbudowaną wersją cenionego na całym świecie programu do zarządzania CMM zyskujesz dostęp do zaawansowanego oprogramowania.

PartManager
Centrum zarządzania pakietu oprogramowania MSCOSMOS

GEOPAK
Generowanie programów pomiarowych dla elementów geometrycznych

CAT1000P
Tworzenie programów pomiarowych w oparciu o modele CAD

CAT1000S
Porównywanie tolerancji powierzchni 3D o dowolnym kształcie

SCANPAK
Skanowanie i analiza profili 2D

MCOSMOS-3

 

Zamów już dziś pełną wersję oprogramowania na darmowy 60 dniowy okres próbny!

Promocja ta jest przeznaczona dla obecnych klientów Mitutoyo Polska korzystających ze współrzędnościowych maszyny pomiarowcyh CNC firmy Mitutoyo.
Z oprogramowania, które obejmuje niniejszy darmowy okres próbny, można korzystać 60 dni po instalacji.

Ważne: Programy pomiarowe generowane przez dostępną wersję demonstracyjną / testową MiCAT-Planner wymagają opcji MCOSMOS-Run na CMM, na której mają zostać wykonane. Opcjonalne oprogramowanie MCOSMOS-Run jest zawarte w niniejszej  wersji testowej, ale jego dostępność również wygasa po 60 dniach. W celu dalszego korzystania z programów pomiarowych wygenerowanych przez MiCAT-Planner po upływie 60 dni konieczny jest zakup opcji MCOSMOS-Run.

Prosząc o udostępnienie darmowego oprogramowania Mitutoyo do generowania programów pomiarowych w ramach 60 dniowego okresu próbnego zgadzają się Państwo, na kontakt mailowy ze strony przedstawiciela Mitutoyo Polska w celu weryfikacji zgłoszenia oraz dostarczenia adresu URL do pobrania oprogramowania. Zgadzają się Państwo również na kontakt telefoniczny w celu konfiguracji oprogramowania, kontrolerów, sond i innych elementów wymaganych do korzystania z pełnej funkcjonalności oprogramowania Mitutoyo - MiCAT Planner i MCOSMOS. Wymaga to kompletnych i dokładnych danych kontaktowych Państwa a w szczególności firmowego adresu email oraz numeru telefonu. 
 

Ochrona danych to kwestia zaufania - a twoje zaufanie jest dla nas ważne. Mitutoyo Europe GmbH oraz Mitutoyo Polska szanuje Twoją prywatność. Ochrona, zgodne z prawem gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych są dla nas ważnym zagadnieniem. Abyś czuł się bezpiecznie podczas odwiedzania naszej strony internetowej, ściśle przestrzegamy przepisów prawnych dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

General Terms and Conditions of Licensing for the Use of Computer Programs (Software) oraz Special license conditions for the use of the software MiCAT of MITUTOYO Europe GmbH stosuje się w przypadku tej oferty.

Kod captcha

Wymagania systemowe
System operacyjny:
Windows 10 Pro 64-bitowy (wersja 1803 lub wyższa)
 
 
Minimum
Procesor: wielordzeniowy procesor (2.0 GHz)
Pamięć RAM: 4GB
Karta graficzna: NVIDIA Quadro z min. 2GB dedykowanej pamięci. (Na przykład: NVIDIA Quadro P600 2GB GDDR5)
 
 
Zalecane
Procesor: wielordzeniowy procesor (2.0 GHz lub wyższy)
Pamięć RAM: 16GB
Karta graficzna: NVIDIA Quadro z min. 5GB dedykowanej pamięci. (Na przykład: NVIDIA Quadro P2200 5GB GDDR5)

Pobierz dodatkowe informacje o MiCAT Planner

Programy pomiarowe - szybko, prosto i solidnie. Niezależnie od tego jakie są Twoje zadania pomiarowe, MiCAT Planner zapewnia wiele korzyści przy programowaniu opartym na plikach CAD.

Pobierz ulotkę

Pobierz dodatkowe informacje o MCOSMOS

MCOSMOS - Najlepszy pakiet do obsługi współrzędnościowych maszyn pomiarowych 3D CNC

Pobierz ulotkę

Dodatkowe darmowe oprogramowanie! Darmowy 60 dniowy okres próbny na oprogramowanie do statystycznej kontroli procesu!

Dowiedz się wiecej o naszym innym oprogramowaniu. Sprawdź ofertę na MeasurLink 9. Zobacz czy chcesz je wypróbować! 

Dowiedz się więcej