Koncentrujemy się na dokładności, prędkości i wszechstronności.

Z duma przedstawiamy naszą serię CRYSTA-Apex V. Zapewniamy szybsze pomiary bez uszczerbku dla dokładności pomiarowej. Urządzenia tej serii są w stanie wykonać pomiary detali o różnych kształtach, takich jak odlewy lub wirniki.

Seria CRYSTA-Apex V to nowa generacja współrzędnościowych maszyn pomiarowych CNC, które wykorzystują Internet rzeczy do zaawansowanego zarządzania informacjami o produkcji i jakości, dzięki czemu każda fabryka może zostać "Smart Factory".

Od małych do średnich detali, maszyny pomiarowe CRYSTA-Apex V są w stanie zmierzyć wszystko.

Progres w dokładności, prędkości i wszechstronności widać bardzo dobrze w szerokiej gamie 3 serii i 10 modeli, które obejmuje Apex V. Rzucająca się w oczy kolorystyka obudowy, to tylko część kompletnie nowego projektu. Łączy on innowacyjne możliwości i kreatywność idealnie pasujące do precyzyjnych urządzeń pomiarowych w erze Internetu rzeczy.

Absolutna jakość

Nowa wersja zapewnia dokładność, której nie jest w stanie osiągnąć żadna poprzednia maszyna pomiarowa ogólnego zastosowania:

- Kompensacja temperatury w czasie rzeczywistym
- Wysoka dokładność - 1.7 μm
- Powtarzalna dokładność
- Błyskawiczny pomiar bez względu na kształt
- Szybkie skanowanie po optymalnej ścieżce
- Aktywne skanowanie
- Szeroki wybór sond CMM, w tym sondy skanujące i bezkontaktowe

Koncentrujemy się na dokładności, prędkości i wszechstronności.

Pobierz szczegóły promocji

Nie chcesz przegapić tej oferty, która pozwala Ci na wymianę współrzędnościowych maszyn pomiarowych CNC innych firm niż Mitutoyo. Dowiedz się wiecej o wymianie swojej starej współrzędnościowej maszyny pomiarowej CNC w ulotce promocyjnej Mitutoyo.

Download PDF (784,52 KB)

Pobierz szczegółowe informacje o CRYSTA-Apex V

Najnowsza wersja serii CRYSTA-Apex jest przygotowa na pracę w Twojej Smart Factory. Rozszerz o nią swój bieżący proces kontroli jakości i przenieś się w przyszłość. Dowiedz się więcej o nowych urządzeniach z serii CRYSTA-Apex.

Download PDF (1 651,96 KB)