Światowy lider w dziedzinie metrologii

Mitutoyo jest wiodącym na świecie producentem precyzyjnych urządzeń pomiarowych, oferującym bogaty asortyment produktów: od mikrometrów suwmiarek i czujników zegarowych po twardościomierze, wizyjne systemy pomiarowe i współrzędnościowe maszyny pomiarowe 3D. Posiada biura sprzedaży w ponad 40 krajach, których uzupełnieniem są punkty obsługi posprzedażnej w ponad 100 krajach.

W Polsce Mitutoyo nie tylko zapewnia najwyższej jakości produkty dla przemysłu, ale również oferuje szkolenia dla klientów dotyczące konkretnych urządzeń i ogólne szkolenia metrologiczne dla firm, które chcą podnieść kompetencje swoich pracowników. Usługi serwisowe obejmują doradztwo techniczne w zakresie konkretnych zastosowań produktów firmy, kalibrację z certyfikatem UKAS, wykonanie pomiarów u klienta oraz urządzenia na indywidualne zamówienie do wymagających zastosowań pomiarowych i linii zautomatyzowanych.


Szanowni klienci,

Mitutoyo Polska nie prowadzi bezpośredniej sprzedaży ręcznego sprzętu pomiarowego - prosimy o kontakt z naszymi partnerami handlowymi - lista w dziale Kontakt.

Mitutoyo Polska dostarcza współrzędnościową technikę pomiarową - CMM, FMI, VMM. Wszelkich informacji udzielą Państwu nasi specjaliści oraz partnerzy handlowi.

Katalog 2017/2018 do pobrania tutaj: KATALOG MITUTOYO 2017/2018

Mitutoyo_Logo_for_M-PL_Homepage.jpg

Nowy adres siedziby firmy Mitutoyo

Uprzejmie informujemy, że nowy adres siedziby Mitutoyo Polska to 54-610 Wrocław, ul. Graniczna 8A.

quick-guide.jpeg

Kompendium metrologii

Materiał ten przedstawia w skrócie budowę i zastosowania wielu narzędzi pomiarowych używanych w branży, na 64 kolorowych stronach formatu A4. Ponadto zawiera przydatny słowniczek często stosowanych terminów technicznych, w tym testowania okrągłości i SPC.

Zamów wersję elektroniczną

contact_block.jpeg

Bądź w kontakcie!

Aby uzyskać wsparcie, złożyć zamówienie lub zadać pytanie, zadzwoń:

poniedziałek - piątek, g. 8:00 - 16:00

Tel.: 071/354-83-50 
Fax: 071/354-83-55 

e-mail: mitutoyo@mitutoyo.pl

ZAPRASZAMY!

MAP-6.jpg

Autoryzowani dystrybutorzy

Zapraszamy do kontaktu z naszymi autoryzowanymi dystrybutorami na terenie całego kraju i poza jego granicami.

DANE KONTAKTOWE