Szkolenia

Przyszłość naszej branży zależy od przygotowania się dziś na potrzeby jutra.

Mitutoyo realizuje ten cel oferując szeroki zakres szkoleń prowadzonych przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów. Każdy kurs opiera się na wieloletnim doświadczeniu w świadczeniu pomocy, doradztwa i szkoleń w dziedzinie metrologii wymiarowej dla przemysłu produkcyjnego. Nasze zaangażowanie na rzecz podnoszenia standardów w edukacji metrologicznej obejmuje zarówno kursy podstaw precyzyjnego pomiaru, jak i najbardziej zaawansowane dziedziny metrologii oraz najnowocześniejsze, skomplikowane produkty. Oferujemy szkolenia spełniające wszystkie potrzeby, od mikrometrów po maszyny współrzędnościowe. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego, zorganizujemy je

Dzięki dostępności pełnego asortymentu najnowocześniejszych urządzeń w każdym ośrodku szkoleniowym, wszystkie kursy zapewniają uczestnikom zarówno zdobycie wiedzy teoretycznej, jak i bogatych umiejętności praktycznych. Mitutoyo szczyci się swoimi zasobami i doświadczeniem w zakresie szkoleń metrologicznych. Nasz Główny Instytut Metrologii w Coventry mieści dwa odrębne centra szkoleniowe wyposażone w sprzęt AV dla uzupełnienia szkoleń praktycznych.

Kursy odbywają się w 4 największych ośrodkach szkoleniowych w Coventry, Andover, Halifax i East Kilbride. Ponadto oferujemy zorganizowanie szkolenia w zakładzie klienta.

Uczestnicy szkoleń metrologicznych Mitutoyo mogą otrzymać Certyfikat potwierdzający osiągnięte wyniki, co stanowi bardzo wartościowe uznanie osiągnięć z korzyścią zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika.

met-book.jpeg

Podręcznik metrologii

260-stronicowy podręcznik obejmujący podstawowe zasady, technologie i zastosowania szerokiej gamy urządzeń pomiarowych: od podstawowych narzędzi po najbardziej zaawansowane wśród dostępnych urządzeń kontrolnych.

Pobierz swój podręcznik za darmo

services_block.jpeg

Kurs metrologiczny

Jeśli chcesz zarezerwować kurs metrologii,
potrzebujesz więcej informacji lub chcesz zapytać o dostępność kursu,
prosimy o kontakt telefoniczny.

Zamów kurs metrologiczny

education_pack_block.jpeg

Odbierz darmowy zestaw!

Zestaw edukacyjny Mitutoyo zawiera pakiet materiałów, przygotowany jako wygodna pomoc przy nauczaniu teorii i praktyki metrologii przemysłowej, przeznaczonych do wykorzystania w szkole, w pracy i w laboratorium.

Odbierz darmowy zestaw

services_block.jpeg

Kurs metrologiczny

Jeśli chcesz zarezerwować kurs metrologii,
potrzebujesz więcej informacji lub chcesz zapytać o dostępność kursu,
prosimy o kontakt telefoniczny.

Zamów kurs metrologiczny

contact_block.jpeg

Bądź w kontakcie!

Aby uzyskać wsparcie, złożyć zamówienie lub zadać pytanie, zadzwoń:

Tel.: 071/354-83-50 
Fax: 071/354-83-55 

e-mail: mitutoyo@mitutoyo.pl 
poniedziałek - piątek, g. 8:00 - 16:00

ZAPRASZAMY!