Wsparcie IT

Uniwersalny, wydajny i niezawodny pomiar oraz oprogramowanie analityczne są podstawą dla zaawansowanych urządzeń Mitutoyo do pomiaru kształtu i współrzędnych. Prawidłowa obsługa specjalistycznych i bardzo elastycznych pakietów oprogramowania zależy od odpowiedniej instalacji oraz bieżącego wsparcia szeregu specjalistów Mitutoyo w zakresie informatyki, inżynierii i serwisu.

Pierwsza instalacja jest względnie nieskomplikowana. Dział Wsparcia IT Mitutoyo dostarcza i instaluje zalecane oprogramowanie na komputerze, przygotowuje prawidłową współpracę z urządzeniem oraz wykonuje kluczową usługę przeniesienia istniejących danych i programów detali produkowanych przez klienta. W razie potrzeby możliwa jest instalacja sieciowa.

Natomiast punkty krytyczne to konserwacja, aktualizacja oprogramowania i wymiana części, wymagające zminimalizowania przestojów. Przestoje skomplikowanych maszyn są nieuniknione, ale każde działanie powodujące wyłączenie urządzenia z linii musi być starannie zaplanowane i przeprowadzone szybko, aby zredukować zastój w produkcji. Zapewniamy, że Dział Wsparcia IT Mitutoyo ma wiedzę, doświadczenie i zasoby niezbędne, aby wykonać te działania przy minimalnym wpływie na produkcję. Rejestrowanie i przesyłanie danych jest absolutnie niezbędne, a nasi eksperci doradzą, które dane wymagają kopiowania i migracji do zmodernizowanej maszyny. W razie potrzeby mogą też zająć się tym w imieniu klienta.

W przypadku wystąpienia problemu można polegać na wsparciu Mitutoyo w tworzeniu kopii zapasowej i migracji – przez telefon lub bardziej efektywnie – umożliwiając dostęp do interfejsu pomocy zdalnej, za pomocą którego specjaliści Mitutoyo mogą kontrolować urządzenia przez internet. Opcja ta umożliwia bardzo skuteczną pomoc w przypadku, gdy zagadnienie jest zbyt skomplikowane, aby rozwiązać je przez telefon. Pomoc jest udzielana na żywo i pozwala na dużą oszczędność, jako że specjaliści Mitutoyo nie muszą udawać się na miejsce.

Wsparcie informatyczne to tylko jeden z wielu aspektów usług Mitutoyo, cieszących się doskonałą reputacją w przemyśle produkcyjnym. Usługi te są dostępne w każdym momencie, co gwarantuje, że Państwa inwestycja w najwyższej jakości sprzęt metrologiczny zostanie wykorzystana w sposób optymalny.

Wycofanie WSPARCIA DLA SYSTEMÓW OPERACYJNYCH WINDOWS XP

Jak powszechnie wiadomo wsparcie i pomoc dla systemu operacyjnego Microsoft Windows XP nie będą udzielane od 8 kwietnia 2014 r. Producent ten zaleca wymianę systemów operacyjnych XP na Windows 7 lub Windows 8(.1). Ze względu na różnice między systemem Windows XP i nowszymi wersjami Windows, pakiety oprogramowania Mitutoyo zostały zmodyfikowane w celu ich obsługi w systemach Windows 7 i Windows 8 (.1). Jeśli używasz oprogramowania Mitutoyo pamiętaj, że może być konieczna aktualizacja dla nowych systemów operacyjnych.

Aby uniknąć problemów z migracją, prosimy o kontakt z działem informatycznym Mitutoyo w celu omówienia rozwiązania.

education_pack_block.jpeg

Odbierz darmowy zestaw!

Zestaw edukacyjny Mitutoyo zawiera pakiet materiałów, przygotowany jako wygodna pomoc przy nauczaniu teorii i praktyki metrologii przemysłowej, przeznaczonych do wykorzystania w szkole, w pracy i w laboratorium.

Odbierz darmowy zestaw

services_block.jpeg

Kurs metrologiczny

Jeśli chcesz zarezerwować kurs metrologii,
potrzebujesz więcej informacji lub chcesz zapytać o dostępność kursu,
prosimy o kontakt telefoniczny.

Zamów kurs metrologiczny

contact_block.jpeg

Contacte con nosotros

Horarios :

8h30 - 13h /15h - 18h

en 902 120 260