Edukacja

Zestaw edukacyjny Mitutoyo zawiera pakiet materiałów, stworzonych jako skuteczna pomoc przy nauczaniu teorii i praktyki metrologii przemysłowej, przeznaczonych do wykorzystania w szkole, w pracy i w laboratorium.

W pakiecie znajdują się zarówno postery w formacie A1 oraz zaawansowane podręczniki – w atrakcyjnej formie graficznej, wzbogacone kolorowymi zdjęciami i ilustracjami – przeznaczone do pomocy w efektywnym wykorzystaniu urządzeń pomiarowych oraz dające podstawową wiedzę o ich zastosowaniach, aby zachęcić do pogłębiania wiedzy w dziedzinie nowoczesnej metrologii.

wallcharts.jpeg

Postery edukacyjne

Dzięki posterom można w każdym momencie sprawdzić praktyczne informacje dla narzędzi pomiarowych najczęściej używanych w warsztatach zakładowych i szkoleniowych. Wszystkie postery są formatu A1, wydrukowane w pełnym kolorze.

Zamów poster

quick-guide.jpeg

Kompendium metrologii

Materiał ten przedstawia w skrócie budowę i zastosowania wielu narzędzi pomiarowych używanych w branży, na 64 kolorowych stronach formatu A4. Ponadto zawiera przydatny słowniczek często stosowanych terminów technicznych, w tym testowania okrągłości i SPC.

Zamów wersję elektroniczną

engbook.jpeg

Mały Poradnik Inżyniera

Kolorowy, kieszonkowy poradnik dla inżyniera , 38 str., zawiera m.in. porównanie skal twardości, względną wielkość mikrona, tolerancje i zastosowania płytek wzorcowych.

Zamów wersję elektroniczną

Uwaga: Dostępne do wyczerpania zapasów. Zamówienie dowolnego zestawu edukacyjnego oznacza zgodę na otrzymywanie biuletynu Mitutoyo Polska. Szanujemy Twoją prywatność i nie udostępniamy danych osobom trzecim. W każdej chwili można wypisać się z listy odbiorców. Jeśli nie chcesz otrzymać tych materiałów i naszego newslettera, poinformuj nas wysyłając wiadomość na adres mitutoyo@mitutoyo.pl